Wskazówki, które pomogą zorganizować transport mebli

Wskazówki, które pomogą zorganizować transport mebli

4 lipca 2021 Wyłączone przez Redakcja

Jak zorganizować transport mebli? To jest pytanie, które wiele osób ma podczas przeprowadzki domu. Istnieje tak wiele firm, które oferują tę usługę i może być trudno dowiedzieć się, która z nich będzie działać najlepiej dla Ciebie. W tym artykule omówimy kilka wskazówek, jak wybrać właściwą firmę!

Przeprowadzki Mieszkań i Domów Warszawa

 • Zastanowienie się, jakiego rodzaju usługi Państwo sobie życzą. Czy chcą Państwo, aby meble zostały odebrane i dostarczone wraz z montażem? Konkretnego dnia i o konkretnym przedziale czasu? Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie posiadają dużej ilości mebli lub mieszkają w apartamentowcu, który nie pozwala na długi postój samochodu.
 • Zastanowić się, jaki jest Państwa budżet. Ile chcą Państwo wydać na transport mebli? To może się różnić w zależności od firmy, a nie chcą Państwo skończyć z kosztami, które przekraczają Państwa możliwości! W razie potrzeby mogą Państwo porównać ceny różnych firm.
 • Sporządzenie listy Państwa mebli, aby mieli Państwo ich wymiary. To pomoże Państwu określić, która firma najlepiej poradzi sobie z transportem Państwa mebli.
 • Zastanowienie się, czy przy dostawie mebli nie potrzebują Państwo dodatkowych usług. Na przykład, czy życzą sobie Państwo, aby zmontowano meble? Czy potrzebują Państwo materiałów do pakowania za dodatkową opłatą?
 • Do rozważań zalicza się to, jaki rodzaj usług oferują i ile żądają za swoje usługi. Powinni Państwo również sprawdzić, czy oferują jakieś bonusy lub zniżki, które mogą sprawić, że będzie to bardziej przystępne! Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie odwlekają podjęcie decyzji.
 • Upewnienie się, że firma, którą Państwo wybierają jest godna zaufania. Proszę sprawdzić recenzje i referencje, aby przekonać się, czy są one wiarygodne.
 • Znaleźć firmę, która ma najniższe koszty. Chcą Państwo mieć pewność, że oszczędzają Państwo pieniądze podczas przeprowadzki i upewnić się, że Państwa budżet będzie w stanie pokryć koszty ich usług.
 • Upewnienie się, że firma, którą Państwo wybrali pokrywa wszelkie szkody, które mogą się zdarzyć w transporcie. Powinni oni postarać się zadbać o wszystko, co może się zepsuć podczas przeprowadzki Państwa rzeczy. W ten sposób nie będą się Państwo musieli o to martwić!
 • Uzyskanie informacji od firmy, z której usług chcą Państwo skorzystać. Mogą Państwo skontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat tego, czym się zajmują, zanim podejmą Państwo decyzję.
 • Uważać na ukryte koszty! Proszę się upewnić, że nie ma żadnych ukrytych opłat.
 • Proszę wybrać firmę, która oferuje kosztorysy i wyceny. Kiedy porównują Państwo ceny różnych firm, ważne jest, aby upewnić się, że podają one szacunkową wagę Państwa mebli i jakie rozmiary przedmiotów są zawarte w ich wycenie lub cenie. Po zakończeniu nie zapomnijcie dobrze jest się zapytać, czy jest coś jeszcze, co może zostać uwzględnione na miejscu, jak na przykład rozpakowanie pudeł lub zorganizowanie przestrzeni magazynowej!

Jeśli potrzebuje Pan szybkiej odpowiedzi, to przeprowadzka na odległość kosztuje zazwyczaj około 2-5 za kilometr, ale nie wlicza się w niej innych kosztów takich jak:

 • demontaż i montaż mebli,
 • podstawienie samochodu,
 • pomoc w noszeniu pudeł.

Dlatego ważne jest poproszenie o wycenę całego procesu przeprowadzki i co jest wliczone w kwocie. Przeprowadzki Warszawa Cennik